Єпископ Ірпінський Климент звершив читання покаянного канону в храмі на честь Різдва Христового

15 березня, у вівторок першої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив читання другої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в храмі на честь Різдва Христового Першого дарницького благочиння столиці.

Разом з Преосвященним владикою за богослужінням молилися благочинний Першого дарницького благочиння і настоятель храму протоієрей Василій Біляк, а також клірики та віряни парафії Різдва Христового.

Після читання покаянного канону Його Преосвященство звернувся до вірян зі словом проповіді. На завершення архіпастирської настанови єпископ Климент передав парафіянам благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.