Понеділок, 13 Травня

Архієпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій очолив соборне богослужіння духовенства Центрального київського вікаріатства

10 квітня 2024 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій очолив соборне богослужіння духовенства Центрального київського вікаріатства в Свято-Покровському храмі, що на Пріорці.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, благочинний Першого Шевченківського благочиння протоієрей Владислав Софійчук, благочинний Другого Шевченківського благочиння протоієрей Віталій Бойко, клірики храму та священство вікаріатства.

Перед початком Божественної літургії Передосвячених Дарів усі священнослужителі підійшли до сповіді, яку приймав духівник вікаріатства протоієрей Анатолій Затовський.

На сугубій ектенії були виголошені прохання і молитва за настання миру в Україні.

Після відпусту літургії владика Діонісій подякував священикам і вірним за спільну молитву та передав усім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.