Понеділок, 13 Травня

Архієпископ Сильвестр очолив престольне свято храму на честь Іверської ікони Божої Матері

25 лютого 2024 року, в день вшанування Іверської ікони Божої Матері, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмі на честь Іверської ікони Божої Матері храмового комплексу на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» з нагоди престольного свята.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель парафії і секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, клірики та гості храму у священному сані.

Після читання Святого Євангелія архієпископ Сильвестр звернувся до присутніх зі словом проповіді.

За літургією були піднесені молитви про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці богослужіння владика Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом, привітав настоятеля, духовенство, парафіян і гостей храму з престольним святом храму. У свою чергу, настоятель храму отець Віктор подякував владиці ректору за соборне богослужіння.

Після цього архієпископ Сильвестр благословив трапезу, яку парафія приготувала для вірян.