Субота, 18 Травня

Звершено відспівування новопреставленного протоієрея Володимира Хоменка

5 лютого 2024 року в храмі на честь Зачаття Іоанна Предтечі відбулась заупокійна Божественна літургія та чин відспівування протоієрея Володимира Хоменка, який відійшов до Господа 2 лютого після оперативного втручання від хвороби серця.

Богослужіння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив митрополит Черкаський і Канівський Феодосій.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Святошинського благочиння протоієрей Василій Алексик, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, настоятель храму протоієрей Адам Кучмій, столичне духовенство та гості у священному сані.

Поховано спочилого священника на новому кладовищі села Петропавлівська Борщагівка. Священноначалля Київської єпархії висловлює щирі співчуття дружині Ксенії та доньці Дарії, усім рідним та близьким спочилого. Нехай Господь упокоїть душу протоієрея Володимира в оселях праведних.