Єпископ Вишневскьий Спиридон звершив богослужіння престольного свята Свято–Троїцької парафії села Погреби

21 червня 2021 року, у День Святого Духа, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ вишневський Спиридон, керуючий Васильківським вікаріатством, звершив Божественну літургію у Свято–Троїцькій парафії села Погреби.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму ієрей Олександр Матяш та гості у священному сані.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавіруса та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після Божественної літургії було звершено освячення хреста та місце будівництва храму Свято-Троїцької парафії.

По завершенні літургії владика Спиридон звернувся до присутніх з архіпастирським словом, привітав настоятеля та парафіян храму зі святом та побажав допомоги Божої у зведенні храму.