Субота, 18 Травня

Єпископ Васильківський Миколай прийняв участь у науково-практичній конференції у НАУ

Єпископ Васильківський Миколай прийняв участь у науково-практичній конференції у НАУ

23 травня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира єпископ Васильківський Миколай, вікарій Київської митрополії, прийняв участь у ХІІІ науково-практичній конференції “Громадська взаємодія як екзистенція демократичного суспільства”. Конференція пройшла в актовій залі ВНЗ “Національна академія управління”.

У суспільно-науковому проекті, в рамках якого пройшла конференція, брали участь: ректор ВНЗ “Національна академія управління” Єрохін С. А., заступник керівника Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Кулик В. О., представники духовенства та наукової спільноти.

В ході пленарного засідання владика Миколай передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та зачитав вітальне слово Його Блаженства учасникам та організаторам конференції.

Суспільно-науковий проект “Духовні цінності українського народу у світлі співпраці суспільнознавства і богослов’я” було започатковано академією у 2001 р. В рамках цього проекту щорічно проводяться науково-практичні конференції, присвячені аналізу глибинних гуманітарних проблем сучасності. Метою конференцій є інтеграція суспільнознавства та богослов’я, а також обговорення основних принципів, на яких має будуватися життя людини.