Понеділок, 20 Травня

Єпископ Макарівський Іларій поздоровив благочинного Білогородського благочиння з 15-річчям хіротонії

Єпископ Макарівський Іларій поздоровив благочинного Білогородського благочиння з 15-річчям хіротонії

16 травня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі села Бобриця Білогородського благочиння.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму і благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, прес-секретар Макарівського вікаріатства і благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), духівник Білогородського благочиння протоієрей Анатолій Оверковський, клірики Макарівського вікаріатства.

Після Євангельського читання єпископ Іларій виголосив проповідь, у якій зазначив, що християнин, працюючи над собою, повинен навчитися долати свої немочі та ревно зростати у Христі. Саме таким шляхом зростання та духовного вдосконалення йшов до спасіння преподобний Феодосій Києво-Печерський, пам’ять якого сьогодні Церква святкує.

Після сугубої єктенії єпископ Іларій возніс молитву за мир в Україні.

По завершенні Божественної літургії відбувся чин Славлення перед іконою преподобного Феодосія, ігумена Печерського, з піднесенням молитви цьому святому.

Преосвященніший Владика подякував духовенству за співслужіння та привітав настоятеля храму протоієрея Ростислава Корчака з 15-ою річницею ієрейської хіротонії, яку він відзначив цього дня.

З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія Владика Іларій вручив благочинному Білогородського благочиння Орден Української Православної Церкви Святителя Димитрія, Митрополита Ростовського.

Окрім цього, Владика Іларій передав благословення та поздоровлення з 15-ою річницею заснування парафії в с. Бобриця від Предстоятеля Української Православної Церкви.

Від імені священства Білогородського благочиння отця Ростислава поздоровив настоятель Свято-Михайлівського храму с. Білогородка протоієрей В’ячеслав Лазорик. Благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет привітав протоієрея Ростислава від імені благочинних Макарівського вікаріатства та передав пам’ятний подарунок.

Також із ювілейною річницею ієрейської хіротонії настоятеля Свято-Покровського храму привітав сільський голова с. Бобриця Олександр Король.

Отець Ростислав сердечно подякував Преосвященнішому Владиці Іларію за звершену літургію, преподане благословення Його Блаженства та вручену високу нагороду Української Православної Церкви. Він зазначив, що прикладами служіння на ниві Христовій для нього є спочилий у Бозі Блаженніший Владика Володимир та його духовний спадкоємець, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Владика Онуфрій.

У благословення від Преосвященнішого Владики Іларія всі присутні отримали ікони преподобного Феодосія Печерського. Настоятель храму вручив усім пам’ятні подарунки.

makariv-vikar.kiev.ua