Понеділок, 20 Травня

Єпископ Макарівський Іларій молитовно відзначив день свого тезоіменитства

Єпископ Макарівський Іларій молитовно відзначив день свого тезоіменитства

25 липня, у день шанування святих мучеників Прокла й Іларія, єпископ Макарівський Іларій молитовно вшанував свого небесного покровителя. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в храмі на честь преподобної Параскеви Сербської селища Лишня було звершено Божественну літургію.

Богослужіння очолили митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, керуючий Макарівським вікаріатством єпископо Макарівський Іларій та єпископ Ровенківський і Свердловський Пантелеімон. Архієреям співслужили благочинні та клірики Макарівського вікаріатства, священнослужителями Київської, Херсонської та Донецької єпархій Української Православної Церкви.

За богослужінням молилися депутати місцевих рад та представники органів державної влади.

Після Євангельського читання єпископ Іларій звернувся до присутніх зі словом настанови, в якому зазначив, що мучеництво – це вірність Христу та Його заповідям, а також – вірність людині як образу Божому.

Було вознесено молитву за мир в Україні. Наприкінці літургії відбувся чин Славлення з піднесенням молитов мученикам Проклу та Іларію.

Керуючий вікаріатством, звертаючись до викладачів та слухачів Київського літнього богословського інституту (КЛБІ), що проходить у соціальному духовно-просвітницькому центрі “Ковчег” парафії преподобної Параскеви Сербської, подякував їм за плідну роботу та вручив церковні відзнаки.

Від імені усіх благочинних та священнослужителів Макарівського вікаріатства єпископа Іларія з днем тезоіменитства привітав настоятель парафії, прес-секретар вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров).

Також від імені викладачів КЛБІ Преосвященнішого владику привітав директор київського видавництва “Дух і літера” Костянтин Сігов.

Преосвященний Іларій передав усім благословення та привітання Предстоятеля Української Православної Церкви.

makariv-vikar.kiev.ua