Єпископ Ірпінський Климент звершив літургію в соборі на честь рівноапостольної княгині Ольги

5 травня, у день пам’яті перенесення мощей благовірного князя Всеволода Псковського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в соборі на честь святої рівноапостольної княгині Ольги Другого дарницького благочиння.

Його Преосвященству співслужили настоятель собору протоієрей Всеволод Рибчинський і духовенство лівобережного вікаріатства столиці.

Після читання Євангелія протоієрей Всеволод звернувся до пастви зі словом проповіді. За літургією була виголошена молитва за мир в Україні.

По закінченню Божественної літургії єпископ Климент привітав кліриків і парафіян із днем пам’яті покровителя храмового комплексу – святого благовірного князя Всеволода Псковського, а іменинників – з Днем ангела.