Субота, 18 Травня

Єпископ Гостомельський Тихон звершив літургію в госпітальному храмі міста Ірпінь

13 грудня 2018 року, у день пам’яті апостола Андрія Первозванного, керуючий Ірпінськім вікаріатством єпископ Гостомельський Тихон звершив Божественну літургію в храмі на честь великомученика і цілителя Пантелеімона, що на території військового госпіталю міста Ірпінь.

Його Преосвященству співслужили благочинний Ірпінського благочиння протоієрей Олександр (Федоричко) та настоятель храму ієрей Андрій, якого тепло привітав з Днем народження та тезоіменитством єпископ Тихон.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.