Субота, 11 Травня

Єпископ Боярський Феодосій звершив нічну літургію в день престольного свята храму Спиридона Триміфунтського

У ніч з 24 на 25 грудня, у день пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив нічну Божественну літургію в храмі на честь святителя Спиридона Святошинського благочиння.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Другого шевченківського благочиння протоієрей Віталій Бойко і духовенство столиці.

На Малому вході з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви єпископ Феодосій нагородив клірика храму ієрея Віталія Поліщука правом носіння золотого наперсного хреста.

Після богослужіння владика Феодосій звершив молебень святителю Спиридону і вимовив проповідь.