Субота, 18 Травня

Єпископ Боярський Феодосій звершив богослужіння малого престольного свята в Хресто-Воздвиженському храмі

21 вересня, в день свята Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію у Михайлівському приділі Хресто-Воздвиженського храму на Подолі у м Києві.

Преосвященному владиці співслужило духовенство храму.

Після закінчення літургії єпископ Феодосій привітав духовенство та парафіян з малим престольним святом та передав громаді храму привітання від Предстоятеля Української Православної Церкви.