5 листопада, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій взяв участь в урочистому заході з нагоди 100-річчя Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.
Урочистий вечір, що відбувся в Національній опері України, зібрав українських діячів мистецтв та гостей із-за кордону. На заході були присутні Голова Київської міської державної адміністрації О. П. Попов, міністр культури України Л. М. Новохатько, радник Президента України, керівник Головного управління з питань гуманітарного розвитку Адміністрації Президента України Ю. П. Богуцький.
За дорученням та від імені Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира єпископ Феодосій передав вітальну адресу та слова привітання ректору академії, доктору мистецтвознавства, народному артисту України В.І. Рожку. В продовження вечора відбувся святковий концерт.