Субота, 18 Травня

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію в храмі на честь великомучениці Варвари, що на Березняках

17 грудня 2018 року, у день пам’яті святої великомучениці Варвари, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмі на честь святої великомучениці Варвари, що при міській онколікарні на Березняках, з нагоди престольного свята.

Його Преосвященству співслужили благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк та настоятель храму ієрей Георгій Ясько.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Наприкінці літургії перед іконою святої великомучениці Варвари був звершений чин Славлення.

Після відпусту єпископ Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом, передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія і привітав настоятеля, духовенство, гостей та прихожан храму зі святом.