Субота, 11 Травня

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив читання покаянного канону в Свято-Вознесенському храмі, що на Деміївці

13 березня 2019 року, у середу першої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Білогородський Сильвестр, керуючий Південно-східним київським вікаріатством, звершив Велике повечір’я з читанням третьої частини Великого покаянного канону Андрія Критського в храмі на честь Вознесіння Господнього, що на Деміївці.

За богослужінням молились настоятель храму і благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, клірики та парафіяни храму.

Після читання канону владика Сильвестр виголосив проповідь та благословив усіх.