Понеділок, 20 Травня

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив богослужіння престольного свята монастиря у Борисполі

12 квітня, напередодні дня шанування ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», єпископ Білогородський Сильвестр з благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія звершив вечірнє богослужіння у монастирі на честь ікони Пресвятої Богородиці у місті Бориспіль з нагоди престольного свята.

Його Преосвященству співслужили намісник монастиря архімандрит Спиридон (Ходанич) та братія обителі.

Після богослужіння владика Сильвестр поздоровив братію і парафіян з прийдешнім престольним святом та передав благословення правлячого архієрея.