П’ятниця, 17 Травня

Храм Різдва Божої Матері

просп. Академіка Глушкова, 11

Церковну будівлю для парафії житлового масиву Теремки у південній частині міста споруджено у 2002-2003 рр. У травні 2002р. – звершено чин освячення місця та закладка каменю для Храму Різдва Пресвятої Богородиці. Вже у 2003р. було звершено перше богослужіння в тимчасово збудованому Храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

На початку жовтня 2010р. Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнійшим Митрополитом Київським і Всієї України Володимиром звершено чин освячення закладного каменя в основу храмового комплексу Різдва Пресвятої Богородиці. Проект великого архітектурного комплексу передбачає зведення п’яти-банного з прибудованою дзвіницею храму в стилістиці бароко. У 2010р. розпочали будівництво храмового комплексу. З благословення Предстоятеля УПЦ митрополитом Вишгородським та Чорнобильським Павлом було закладено капсулу в основу храму. Нижній храм у жовтні 2012р. Митрополитом Київським і Всієї України Володимиром освячено на честь благовірного князя Ігоря Чернігівського. У той же день було відправлено першу Божествену літургію. Станом на початок 2013 р. будівництво закінчено, ведуться внутрішні роботи.

Престольне свято: 21 вересня, 2 жовтня.

Сайт: bogoroditsa.org.ua

Comments are closed.