Вікарії Київської Митрополії звершили літургію в Свято-Ольгинському соборі

3 лютого, у Неділю 36-ту після П’ятидесятниці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія керуючий Східним вікаріатством єпископ Баришівський Віктор у співслужінні єпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія звершили Божественну літургію в Свято-Ольгинському соборі столиці.

Преосвященним владикам співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник, благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, благочинний Українського благочиння протоієрей Петро Артерчук та духовенство Київської єпаріхї.

За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні.

В кінці богослужіння архієреї привітали духовенство та прихожан храму з недільним днем від імені Предстоятеля Української Православної Церкви. Також привітали клірика Свято-Ольгинського собору протоієрея Віталія Коцабу з 30-ти річчям.