Вікарії Київської Митрополії звершили богослужіння престольного свята храму Різдва Богородиці на Теремках

21 вересня, на свято Різдва Пресвятої Богородиці, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарії Київської Митрополії митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай звершили Божественну літургію в храмі на честь Різдва Божої Матері Голосіївського благочиння міста Києва.

Літургію очолив Високопреосвященніший Олександр, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський. Владиці співслужили: єпископ Васильківський Миколай, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, настоятель храму протоієрей Василій Грицько, духовенство храму та гості парафії у священному сані.

На літургії молився меценат та будівничий храму – народний депутат України Ігор Рибаков.

Після сугубої єктенії митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр проголосив молитву за мир в Україні. Також була виголошена заупокійна єктенія за спочилим Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Володимиром.

За літургією преосвященний єпископ Миколай, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, звершив дияконську хіротонію випускника Одеської духовної семінарії Василія Ковача.

Після закінчення літургії Преосвященні владики очолили хресну ходу навколо храму.

На завершення богослужіння митрополит Олександр і єпископ Миколай поздоровили мецената храму, настоятеля, духовенство та парафіян з престольним святом і передали присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.