Понеділок, 20 Травня

Вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив літургію в с. Глеваха

Вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив літургію в с. Глеваха

7 травня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив Божественну літургію на престольний празник в храмі на честь ікони Божої Матері «Іверська» с. Глеваха.
Його преосвященству співслужили: благочинний Калинівського благочиння Переяслав-Хмельницького вікаріатства архімандрит Ярослав (Олексієнко), настоятель храму – ігумен Веніамін (Айларов) та духовенство Калинівського благочиння.
Після літургії був звершений хресний хід навколо розпочатого будівництва нового, типового  храму парафії.
Преосвященний Миколай в своєму слові передав всім благословення Блаженнішого Володимира, поздоровив із святом Пасхи та побажав, щоб світло Христового воскресіння завжди надихало на нові звершення , щоб під покровом Божої Матері, парафіяни спільними зусиллями побудували б і храм на честь Її ікони «Іверської».
По благословенню Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, з нагоди 20-річчя священицької хіротонії та 55-річчя від дня народження, владика Миколай вручив настоятелю храму на честь ікони Божої Матері «Іверська» с. Глеваха ігумену Веніаміну (Айларову) орден Української Православної Церкви преподобного Феодосія Печерського. Також були вручені ордени та грамоти Предстоятеля УПЦ меценатам та трудникам храму.
В цей же день Преосвященний Миколай, єпископ Васильківський відвідав храм на честь Покрови Божої Матері с. Глеваха та поздоровив настоятеля храму, ігумена Аркадія (Гетало) зі святом Пасхи та з 74 днем його народження.