Субота, 18 Травня

Вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій відправив літургію Напередосвячених Дарів у Свято-Миколаївському храмі с. Небелиця

Вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій відправив літургію Напередосвячених Дарів у Свято-Миколаївському храмі с. Небелиця

10 квітня, з благословення Його Блаженства, Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України, Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, відправив літургію Напередосвячених Дарів у Свято-Миколаївському храмі с. Небелиця Макарівського району Київської області.
Його Преосвященству співслужили: благочинний Макарівського церковного округу архімандрит Кирил (Білан), благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) та духовенство двох благочинь.
По завершенні Божественної літургії владика Іларій промовив проповідь, в якій наголосив на важливості постійного очищення себе від усього того, що шкодить нам жити і розвиватися у Христі, а особливо – зараз, в період святого Великого посту, який перейшов у свою другу половину. Також Його Преосвященство передав привітання та благословення Його Блаженства Блаженнішого Митрополита Володимира.
Потім відбулися духовні збори, загальні для двох новоутворених благочинь. Преосвященніший владика закликав працювати з оновленими силами, наголосив на важливості всебічної співпраці священноначалія та духовенства на місцях.
Було обговорено питання щодо подальшого місіонерського, соціального та благодійницького служіння в новоутворених благочиннях. Також Преосвященніший владика зосередив увагу на необхідності для священиків частіше збиратися на братські зустрічі для вирішення поточних питань життя церковних округів.