Понеділок, 20 Травня

Відійшов до Господа настоятель Свято-Михайлівського храму міста Обухів протоієрей Олексій Немаєв

20 вересня 2019 року, після тривалої важкої хвороби, відійшов до Господа протоієрей Олексій Немаєв.

Протоієрей Олексій Олександрович Немаєв народився 12 жовтня 1965 року у селі Покаси Саранської області (Російська Федерація).

Малим, у 13 років, залишився сиротою. У 1987 році приїхав в Україну. Закінчив Київську духовну семінарію та академію. У 1990 році був рукоположений у сан ієрея. Своє священницьке служіння розпочав у селі Шпилі Іванківського району Київської обл.

З 4 січня 1994 року призначений настоятелем Свято-Михайлівського храму міста Обухів та певний час обіймав посаду благочинного Обухівського округу. Майже 25 років вів до спасіння свою паству, був добрим і мудрим наставником, щирим другом і хорошою людиною.

Священноначалля та духовенство Київської єпархії висловлює свої співчуття рідним та близьким спочилого. Віримо, що милосердний Господь протоієрея Олексія в оселях праведних вселить, на лоні Авраамовому упокоїть, і до праведних причислить. Вічна йому пам’ять!