Відійшов до Господа клірик Київської єпархії протоієрей Володимир Хоменко

02 лютого 2024 року після складного оперативного втручання від хвороби серця відійшов до Господа протоієрей Володимир Хоменко клірик парафії Зачаття святого Іоанна Предтечі Святошинського благочиння міста Києва.

Протоієрей Володимир народився 04 січня 1978 року у місті Києві, де закінчив середню школу №50. У 1995-1999 роках навчався в Київській духовній семінарії, після закінчення якої у 1999-2003 роках продовжив навчання в Київській духовній Академії.

06 жовтня 2002 року єпископом Переяслав-Хмельницьким Митрофаном (Юрчук) у Києво-Печерській Лаврі рукоположений в сан диякона.

18 лютого 2003 року руколожений в сан священика митрополитом Київським і всієї України Володимиром (Сабоданом).

Звершував своє служінняв храмі Зачаття святого Іоанна Предтечі.

Висловлюємо щирі співчуття дружині матушці Ксенії та дочці Дарії, усім рідним та близьким спочилого. Хай Господь упокоїть душу протоієрея Володимира.