Субота, 18 Травня

Відійшов до Господа духівник Боярського благочиння протоієрей Віктор Мерзлікін

11 вересня 2019 року, на 78 році життя, після тривалої хвороби відійшов до Господа настоятель Свято-Михайлівського храму і духівник Боярського благочиння протоієрей Віктор Мерзлікін.

Відспівування новопреставленного отця Віктора буде звершено у п’ятницю 13 вересня після Божественної літургії. Початок богослужіння о 8.00 в Свято-Михайлівському храмі.

Священноначалля та духовенство Київської єпархії висловлює свої співчуття рідним та близьким спочилого. Віримо, що милосердний Господь протоієрея Віктора в оселях праведних вселить, на лоні Авраамовому упокоїть, і до праведних причислить. Вічна йому пам’ять!

Відійшов до Господа духівник Боярського благочиння протоієрей Віктор Мерзлікін