Понеділок, 20 Травня

Відбулися загальна сповідь та спільне богослужіння духовенства Першого Дарницького благочиння

10 березня 2023 року, у п’ятницю другої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Білогородський Сильвестр очолив соборну літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь трьох святителів храмового комплексу Різдва Христового, що на Березняках.

У цей день відбулася традиційна великопісна загальна сповідь духовенства парафій Першого Дарницького благочиння, яку приймав духівник благочиння протоієрей Всеволод Рибчинський.

За богослужінням Високопреосвященному владиці співслужили: секретар Київської єпрхії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Першого Дарницького благочиння і настоятель храму протоієрей Василій Біляк та духовенство благочиння.

Після відпусту літургії владика Сильвестр передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Состоялись общая исповедь и совместное богослужение духовенства Первого Дарницкого благочиния

10 марта 2023 года, в пятницу второй седмицы Великого поста, по благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия викарий Киевской Митрополии архиепископ Белогородский Сильвестр возглавил соборную литургию Преждеосвященных Даров в храме в честь трех святителей прихода Рождества Христова, что на Березняках.

В этот день состоялась традиционная великопостная общая исповедь духовенства приходов Первого Дарницкого благочиния, которую принимал духовник благочиния протоиерей Всеволод Рыбчинский.

За богослужением Высокопреосвященному владыке сослужили: секретарь Киевской епрхии по городу Киеву протоиерей Виктор Иващук, благочинный Первого Дарницкого благочиния и настоятель храма протоиерей Василий Биляк и духовенство благочиния.

После отпуста литургии владыка Сильвестр передал благословение Предстоятеля Украинской Православной Церкви.