Субота, 18 Травня

Відбулися соборна літургія та спільне говіння духовенства Подільського благочиння

10 березня, в п’ятницю другого тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь Покрови Божої Матері, що на Пріорці.

Преосвященному владиці співслужили: секретар Київської єпархії та настоятель храму протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко, настоятелі храмів і духовенство Подільського району Києва.

Цим днем відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Північного вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння єпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння та вимовив проповідь.