Понеділок, 20 Травня

В Єрусалимі відбулося сходження Благодатного Вогню

15 квітня о 14:22 за київським часом у храмі Воскресіння Христового над Гробом Господнім в Єрусалимі відбулося сходження Благодатного Вогню. Святиню роздав тисячам віруючих Блаженніший Патріарх Єрусалимський Феофіл ІІІ, Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви.

Офіційна делегація Української Православної Церкви на чолі з Керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм також отримала Благодатний Вогонь від Первосвятителя Єрусалимської Церкви.

Телетрансляцію сходження Благодатного Вогню здійснював телеканал «Інтер», завдяки чому мільйони українців змогли у прямому ефірі спостерігати за цією унікальною подією. Відразу по завершені телеканал показав документальну прем’єру «Паломництво на Святу Землю».

Сьогодні, близько 23.00 у Києво-Печерській Лаврі на площі перед Успенським собором, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, за традицією, роздасть вірянам Благодатний Вогонь. Після цього Предстоятель очолить урочисте Пасхальне богослужіння в Трапезному храмі Лаври, яке також будуть транслювати різні телевізійні та радіоканали.

news.church.ua