Субота, 18 Травня

В столичній Введенській парафії на Теремках відсвяткували престольне свято та освятили новий іконостас

4 грудня, на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці столична Введенська парафія, що на Теремках-1 відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в цей день святкову літургію в храмі очолив почесний настоятель парафії єпископ Боярський Феодосій.

Його преосвященству співслужили: єпископ Васильківський Миколай, Секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Перед Божественною літургією владики освятили новий іконостас храму.

Після читання Євангелія єпископ Миколай звернувся до всіх із словами проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

На завершення літургії преосвященні владики, духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму.

Владика Феодосій подякував єпископу Миколаю за спільну молитву і служіння і передав духовенству, громаді та гостям храму благословення й поздоровлення з престольним святом від Предстоятеля Української Православної Церкви. Також, від імені Його Блаженства, владика нагородив духовенство і ктиторів храму церковними нагородами.

Всіх присутніх було запрошено на трапезу з находи престольного свята парафії.

Comments are closed.