Субота, 18 Травня

Українська Православна Церква 21 березня проведе хресні ходи по всій країні

Українська Православна Церква 21 березня проведе хресні ходи по всій країні

У всіх єпархіальних центрах Української Православної Церкви 21 березня 2021 року, у Неділю Торжества Православ’я, відбудуться хресні ходи і молитовні стояння. Про це йдеться в офіційному зверненні Предстоятеля до віруючих Української Православної Церкви.

«Не зважаючи на численні прохання і звернення, у нашій державі не відмінені закони, що були прийняті минулою владою, і які суттєво обмежують права віруючих Української Православної Церкви. Хотілося б щоб голос наших вірян все ж таки був почутим. Тому благословляю у першу неділю Великого посту, коли святкуватиметься Торжество Православ’я, у всіх єпархіальних центрах нашої Церкви провести традиційні для цього дня хресні ходи та молитовні стояння, з урахуванням епідемічної ситуації. Ми маємо з молитвою на вустах та святинями в руках пройтися вулицями рідних міст, для того щоб засвідчити і нашу вірність Святому Православ’ю, і нашу любов до рідної Української землі – нашої земної Батьківщини», – закликав Митрополит Онуфрій.

Предстоятель підкреслив, що православні українці – віруючі УПЦ- мають право захищати свою віру.

«Ми є громадянами України, і у нас є вибороне кров’ю наших предків право сповідувати Православну віру так, як це заповідали Апостоли Христові та Святі Отці», – зазначив Предстоятель Української Православної Церкви.