У Свято-Вознесенській парафії на Деміївці відкрито нову недільну школу

Напередодні 1 вересня в Свято-Вознесенському храмі було звершено подячний молебень перед початком навчального року, який очолив настоятель храму і благочинний Голосіївського благочиння пртоієрей Павел Кириллов. Цього року це богослужіння було особливо урочистим, оскільки викладачі та учні отримали в подарунок нову Недільну школу.

Відкрив школу і перерізав червону стрічку парафіянин храму Максим Микитась, президент корпорації «Укрбуд», силами і засобами якого школа набула сучасного вигляду. Привітати громаду з початком навчального року прийшли друзі та гості приходу.

У перервах між виступами скрипаль Антон Кедровський виконував класичні твори, а дитячий хор храму на честь безсрібнків Косми і Даміана під управлінням матінки Наталі радував слухачів церковними та духовними піснеспівами.

У приміщенні школи розміщується церковна бібліотека, керамічна студія «Майстерня сімейного щастя», студія іконописного мистецтва, медкабінет і кабінет юридичної допомоги, а також соціальний центр «Парасолька». Всі бажаючі змогли ознайомитися з виставкою ікон та інших художніх робіт парафіян.

Після урочистої частини дітям було запропоновано солодкий стіл та участь у майстер-класах.