У ніч на свято Хрестовоздвиження у Голосіївському благочинні столиці було відправлено нічне богослужіння

У ніч на 27 вересня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира благочинний Голосіївського благочиння Києва протоієрей Павел Кирилов відправив Всенічне бдіння та Божественну літургію у Свято-Воздвиженському храмі у історичній місцевості Києва Пирогове.

Йому співслужив настоятель храму протоієрей Сергій Ізмоденов. Благочинний привітав настоятеля та громаду храму з престольним днем і розповів про історію свята Хрестовохдвиження, підкресливши, що кожен християнин повинен гідно нести свій хрест. “Хай зображення Хреста Господнього буде не тільки на поверхні нашого тіла, але й в глибині серця! Хрест рятує не тільки на шиї, але й у душі. Будемо поклонятися йому не в одному храмі, де він сьогодні прикрашений, а скрізь, де ні зустрінемо: в образах і втратах, хворобах і печалях, у всіх випадках життя. Цим ми і покажемо, що поклоняємося не золоту і сріблу в образі хреста, а істинному Хресту Господньому, який на Голгофі був вкритий не дорогоцінними каменями, а кров’ю і сльозами”, – сказав, зокрема отець благочинний.

Після завершення служби отець Павел подякував настоятелеві за запрошення, а парафіянам – за спільну молитву.