Субота, 18 Травня

У Неділю всіх святих Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив літургію у Києво-Печерській Лаврі

27 червня 2021 року, у Неділю всіх святих, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: митрополит Почаївський Володимир, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк та духовенство обителі.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до вірян зі словом проповіді, у якому розповів про суть святості.

Під час літургії була піднесена сугуба молитва про закінчення епідемії коронавіруса та про лікарів, які рятують життя хворих.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дві хіротонії: ієрейську – над дияконом Андрієм Захарченком, який буде нести служіння у храмі великомучениці Анастасії Узорішительниці; дияконську – над Андрієм Кобулеєм, який буде нести служіння у храмі зачаття Іоанна Хрестителя у Святошинському благочинні.

Після відпусту Блаженніший владика привітав паству зі святом та благословив усіх.

news.church.ua

news.church.ua