Субота, 18 Травня

У Києво-Печерській Лаврі молитовно вшанували пам‘ять печерських святих, які у Ближніх печерах спочивають

11 жовтня 2018 року, в день свята на честь Собору преподобних отців Києво-Печерських, які у Ближніх печерах (прп. Антонія) спочивають, у храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври було звершено святкове богослужіння.

Після закінчення пізньої літургії архієреї, священики, братія Києво-Печерської Лаври і всі, хто молився за богослужінням пройшли хресним ходом до Ближніх печер.

По дорозі були освячені мозаїчні зображення преподобних Антонія і Феодосія Печерських і святих первоверховних апостолів Петра і Павла на арці біля Ближніх печер.

При вході в Ближні печери було звершено молебень, після якого всі учасники свята були окроплені святою водою.