У Голосіївському благочинні освячено місце під будівництво храму на честь святителя Іоанна Шанхайського

12 вересня 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київської і всієї України Онуфрія було освячено місце під будівництво храму на честь святителя Іоанна Шанхайського та Сан-Франциського по вул. Пирогівський шлях.

Чин освячення хреста з читанням акафіста святителю Іоанну звершив благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов у співслужінні настоятеля релігійної громади протоієрея Микити Чекмана та духовенства Київської єпархії.

Наприкінці богослужіння отець Павел звернувся до присутніх зі словом, в якому привітав настоятеля і релігійну громаду із започаткуванням парафіяльного життя, побажав плідного служіння та Божої допомоги у будівництві майбутнього храму.

В Голосеевском благочинии освящено место под строительство храма в честь святителя Иоанна Шанхайского

12 сентября 2021 года по благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия было освящено место под строительство храма в честь святителя Иоанна Шанхайского и Сан-Францисского по ул. Пироговский путь.

Чин освящения креста с чтением акафиста святителю Иоанну совершил благочинный Голосеевского благочиния протоиерей Павел Кириллов в сослужении настоятеля религиозной общины протоиерея Никиты Чекмана и духовенства Киевской епархии.

В конце богослужения отец Павел обратился к собравшимся со словом, в котором поздравил настоятеля и религиозную общину с началом приходской жизни, пожелал плодотворного служения и помощи Божией в строительстве будущего храма.