У Другому Дарницькому благочинні відбулося відспівування загиблого захисника України

6 травня 2023 року клірики храму на честь праведного Іоанна Кронштадтського з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершили відспівування загиблого на Донбасі воїна ЗСУ Івана Савчука.

Іван був добровольцем, який з початку повномасштабної агресії РФ проти України вирушив на передову. На прохання батьків загиблого захисника, відспівування відбулося в храмі, який він відвідував.

Священнослужителі висловили співчуття родичам та побратимам героя, побажали всім присутнім Божої підтримки, миру та сумлінного служіння своїй Батьківщині. А також закликали пам’ятати про воїна Іоанна та молитися за упокій його душі.