П’ятниця, 17 Травня

У день Собору Волинських святих Предстоятель очолив святкове богослужіння в Луцьку

23 жовтня 2018 року, у день пам’яті Собору Волинських святих, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чин освячення храму та Божественну літургію у Кафедральному соборі Луцька.

Богослужіння відбулося у нижньому храмі Кафедрального собору, який освятили на честь святого апостола Андрія Превозванного.

Його Блаженству співслужили митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Почаївський Володимир, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Шумський Іов, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, клірики храму, духовенство Волинської єпархії та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Після Божественної літургії священнослужителі звершили молебень Собору Волинських святих.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Архіпастир привітав вірних зі святом та благословив усіх.

news.church.ua