Субота, 18 Травня

У четверту неділю Великого посту Предстоятель очолив Божественну літургію на площі у Києво-Печерській Лаврі

26 березня 2023 року, у Неділю четверту Великого посту, преподобного Іоанна Ліствичника, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив урочисте богослужіння на площі біля Хрестовоздвиженського храму Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Блаженнішому владиці співслужили: намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, архієпископ Баришівський Віктор, єпископ Вишневський Спиридон, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, єпископ Скадовський Веніамін та духовенство Лаври. Зі своїм архіпастирем молились тисячі вірян Української Православної Церкви.

Після читання святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

На сугубій єктенії піднесли до Господа особливі прохання про мир на українській землі і позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. У молитві після єктенії Блаженніший архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив священницьку хіротонію студента 4 класу диякона Іоанна Пацалюка та дияконську хіротонію Олега Свінціцького, студента І курсу магістратури Київської духовної академії.

Після літургії архіпастир привітав віруючих з неділею, побажав миру Києво-Печерській обителі і Українській землі та благословив усіх.

news.church.ua

В Неделю четвертую Великого поста Предстоятель возглавил Божественную литургию на площади в Киево-Печерской Лавре

26 марта 2023 года, в Неделю четвертую Великого поста, преподобного Иоанна Лествичника, Блаженнейший Митрополит Киевский и всея Украины Онуфрий возглавил торжественное богослужение возле Крестовоздвиженского храма Свято-Успенской Киево-Печерской Лавры.

Блаженнейшему владыке сослужили: наместник Киево-Печерской Лавры митрополит Вышгородский и Чернобыльский Павел, Управляющий делами УПЦ митрополит Бориспольский и Броварской Антоний, митрополит Нежинский и Прилукский Климент, архиепископ Барышевский Виктор, епископ Вишневский Спиридон, епископ Ирпенский Лавр, епископ Бородянский Марк, епископ Скадовский Вениамин и духовенство Лавры. Со своим архипастырем молились тысячи верующих Украинской Православной Церкви.

После чтения святого Евангелия Предстоятель обратился к верующим со словом проповеди.

На сугубой ектении вознесли ко Господу особые прошения о мире на украинской земле и избавлении от врага; чтобы Господь умилосердился к нашему народу и сохранил отчаявшихся и потерявших дома; о благословении Божием людям доброй воли, которые помогают нуждающимся. В молитве после ектении Блаженнейший архипастырь попросил у Бога милости украинскому народу, чтобы Господь умудрил властей, укрепил мужеством воинов, освободил плененных, исцелил болящих и дал прибежище лишенным дома.

Блаженнейший Митрополит Онуфрий совершил священническую хиротонию студента 4 класса диакона Ивана Пацалюка и диаконскую хиротонию Олега Свинцицкого, студента І курса магистратуры Киевской духовной академии.

После литургии архипастырь поздравил верующих с воскресеньем, пожелал мира Киево-Печерской обители и Украинской земле и благословил всех.

news.church.ua