Вівторок, 14 Травня

Свято-Троїцька парафія Деснянського благочиння надала допомогу чорнобильцям та багатодітним сім’ям

28 квітня 2022 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Свято-Троїцька парафія передала допомогу ліквідаторам Чорнобильської аварії, а також багатодітним сім’ям та ветеранам праці.

В рамках співпраці Товариство ветеранів-атомників і ліквідатори аварії на ЧАЕС отримали від духовенства пасхальні продуктові набори. Керівник ГО «Промінь 5-2» Олександр Зеленцов поспілкувався зі священнослужителями та подякував їм за їх служіння.

Також, протягом квітня від Свято-Троїцької парафії було роздано багатодітним сім’ям, вимушеним переселенцям, ветеранам праці близько 4 тонн картоплі та більше тисячі продуктових наборів.

Свято-Троицкий приход Деснянского благочиния оказал помощь чернобыльцам и многодетным семьям

28 апреля 2022 года по благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия Свято-Троицкий приход Деснянского благочиния оказал помощь ликвидаторам Чернобыльской аварии, а также многодетным семьям и ветеранам труда.

В рамках сотрудничества Общество ветеранов-атомщиков и ликвидаторы аварии на ЧАЭС получили от духовенства пасхальные продуктовые наборы. Руководитель ГО «Луч 5-2» Александр Зеленцов пообщался со священнослужителями и поблагодарил их за их служение.

Также, в течение апреля от Свято-Троицкого прихода было роздано многодетным семьям, вынужденным переселенцам, ветеранам труда около 4 тонн картофеля и более тысячи продуктовых наборов.