Понеділок, 20 Травня

Свято-Георгіївська парафія Бишівського благочиння відзначила престольне свято

Свято-Георгіївська парафія Бишівського благочиння відзначила престольне свято

6 травня, у день памяті великомученика та побідоносля Георгія, Свято-Георгіївська парафія с. Мотижин Бишівського благочиння відзначила престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України богослужіння очолив прес-секретар Макарівського вікаріатства, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров). Літургію  звершено у співслужінні з благочинним Макарівського благочиння архімандритом Кирилом (Біланом), настоятелем храму протоієреєм Рафаїлом Грабарчуком, кліриками Макарівського вікаріатства, священнослужителями Київської, Сарненської та Овруцької єпархій Української Православної Церкви.

Перед початком Божественної літургії відбувся традиційний чин малого освячення води. За літургією священнослужителі піднесли особливі молитви за мир в Україні. Під час Богослужіння співав молодіжний хор Макарівського вікаріатства під керівництвом регента Ольги Амєліної.  По завершенні літургії відбулася хресна хода навколо храму, по завершенні якої вознесено молитву до Георгія Побідоносця.

Подякувавши священнослужителям за спільне служіння та всім присутнім за святі молитви, від іменi єпископа Макарівського Іларія архімандрит Філарет привітав настоятеля та парафіян з престольним святом і побажав усім бути воїнами Христовими добропереможними. Також він вручив пам’ятні подарунки настоятелю від керуючого Макарівським вікаріатством.