Субота, 18 Травня

Священики Київської єпархії доставили гуманітарний вантаж жителям Херсону та воїнам ЗСУ

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія 23-24 січня 2023 року духовенство Київської єпархії доставило благодійну допомогу мешканцям Херсону.

«Всеукраїнська благодійна місія Української Православної Церкви триває. Доставили гуманітарний вантаж від Української Православної Церкви, Синодального відділу з соціальної допомоги та гуманітарних питань для постраждалих в зоні бойових дій та військових. Нам вдалося побувати та надати допомогу в Карабельному районі (Острів), найбільше постраждалому місці Херсона, де люди знаходяться під постійними обстрілами без опалення, транспорту. Ми передали одяг, обігрівачі, ліки та продукти харчування для мешканців, які там проживають», – зазначив в telegram-каналі Церква допомагає голова Відділу соціального служіння та благодійності Київської єпархії УПЦ протоієрей Андрій Дворовий.

Також гуманітарна місія Української Православної Церкви відвідала частини ЗСУ, які ведуть бої на Херсонському напрямку.

Захисникам передали буржуйки, медикаменти, продукти харчування, енергетики, окопні свічки. Воїнам передали малюнки від дітей зі словами підтримки та побажаннями перемоги.

«Дякуємо за допомогу у цей важкий час. Зараз Херсон щоденно потерпає від обстрілів. Багато будинків ще без світла та тепла. Але тут є люди. Вони живуть і чекають на краще. Всім дякуємо за ваші люблячі милосердні серця, за вашу підтримку», – зазначив голова відділу соціального служіння Херсонської єпархії протоієрей Іоанн Гордієнко.

«Вдячні усім благодійникам. Ми привезли для військових та жителів деокупованих територій не просто обігрівачі, ковдри чи продукти харчування – це вияв вашої небайдужості, любові, добра та милосердя. Дякуємо Київській єпархії, Синодальному відділу УПЦ із соціально-гуманітарних питань, фонду «Покров», опікунському фонду Зарубіжної Церкви (м. Нью-Йорк), Боярському благочинню, архієреям, вірянам та усім небайдужим людям, які зібрали та доставили допомогу», – сказав заступник голови Синодального відділу з гуманітарних питань та благодійності протоієрей Костянтин Дворовий.