Воскресенье, 19 мая

Соціальний відділ до свята Пасхи провів благодійну акцію

7 травня 2021 року, у Світлу П’ятницю, Відділом з благодійності та соціального служіння Київської єпархії було проведено благодійний захід до свята Пасхи.

Голова відділу протоієрей Павел Білий з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія організував роздачу святкових подарунків для нужденних на території будівництва Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового.

Також спільно з волонтерами прихожани відвідали соціальні установи Києва з великодніми вітаннями та подарунками від Церкви.

Соціальний відділ до свята Пасхи провів благодійну акцію