Субота, 18 Травня

Скоєно спробу підпалення храму на честь Єрусалимської ікони Божої Матері (оновлено)

В ніч на Cтрастну П’ятницю 6 квітня, близько 00:15, невідомими було скоєно спробу підпалення дерев‘яного храму на честь ікони Божої Матері «Єрусалимська» Голосіївського благочиння (вул. Жилянська, 88).

Завдяки оперативності бригади районного підрозділу Служби з надзвичайних ситуацій, вогонь вдалося швидко загасити. Внаслідок пожежі серйозно постраждав фасад південно-східної стіни храму. Пожежні викликали поліцію, слідчі зафіксували факт правопорушення.

Вдень 6 квітня до храму на зустріч з священиком з приводу інциденту прибула спостерігач спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Інгрід Госсінгер.

Настоятелем парафії протоієреєм Димитрієм Гарчуком підготовано заяву до прокуратури про скоєння кримінального правопорушення.