Понедельник, 20 мая

Єпископ Гостомельський Тихон звершив читання Великого покаянного канону в храмі міста Ірпінь

4 березня 2020 року, у середу першої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Гостомельский Тихон звершив читання третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в храмі на честь Пресвятої Троїці у місті Ірпінь.

Після читання Великого канону Преосвященний владика звернувся до присутніх зі словами проповіді.

На завершення єпископ Тихон передав всім благословення на піст від Предстоятеля Української Православної Церкви.