Понедельник, 20 мая

Єпископ Гостомельський Тихон звершив богослужіння престольного свята в храмі міста Буча

12 липня 2019 року, у день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, керуючий Ірпінськім вікаріатством єпископ Гостомельський Тихон звершив Божественну літургію в Петро-Павлівському храмі міста Буча.

Його Преосвященству співслужили благочинний Бучанського благочиння протоієрей Олександр (Козинець) та настоятель храму архімандрит Аркадій (Демченко) з духовенством.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.