Субота, 11 Травня

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив богослужіння в столичному храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця

23 травня 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрій єпископ Білогородський Сильвестр, керуючий Південно-східним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця у Солом’янському районі Києва.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Вишневського благочиння і настоятель храму протоієрей Василій Русинка, а також духовенство парафії та столиці.

На Малому вході єпископ Сильвестр нагородив клірика храму ієрея Георгія Русинку правом носіння наперсного хреста.

Після читання Святого Євангелія Преосвященний владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За літургією були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавіруса та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після Божественної літургії владика Сильвестр передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія та привітав настоятеля, духовенство та парафіян храму зі святом.