Понедельник, 20 мая

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив богослужіння престольного свята храму на честь святителя Михаїла Київського

28 червня 2020 року, у день пам’яті святителя Михаїла, першого митрополита Київського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестра звершив Божественну літургію в Свято-Михайлівському храмі.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму і благочинний Першого лікарняного благочиння протоієрей Роман Барановський, клірики та гості парафії у священному сані.

Після читання Євангелія владика Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирськими настановами.

За богослужінням були піднесені сугубі прохання за позбавлення від небезпечної інфекції та за здоров’я лікарів.

Наприкінці богослужіння єпископ Сильвестр поздоровив настоятеля та громаду з престольним святом і передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.