Суббота, 18 мая

У Світлу Суботу Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив святкову Літургію в Почаївській Лаврі

4 травня 2019 року, у суботу Світлої седмиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Його Блаженству співслужили: митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Миколаївський та Очаківський Питирим, намісник обителі митрополит Почаївський Володимир, ректор Почаївської духовної семінарії єпископ Шумський Іов, а також духовенство обителі та гості у священному сані.

За Божественною літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

На Малому вході Предстоятель удостоїв братію монастиря у священному сані богослужбових нагород.

По завершені літургії Блаженніший Архіпастир привітав вірян зі святом Пасхи Христової та благословив усіх присутніх.

news.church.ua

news.church.ua