У селі Тарасівка на Київщині представники ПЦУ силоміць захопили храм

21 січня 2023 року представники ПЦУ захопили Свято-Успенський храм УПЦ у селі Тарасівка Київської області, побивши віруючих, які стали на захист храму, повідомили у telegram-каналі «Перший Козацький».

Як повідомили з місця подій, група озброєних представників тероборони на чолі з місцевою владою зламали замки та увірвалися на територію храму. Парафіянину храму, який охороняв церкву, залили очі перцевим балончиком і побили. Рейдери закрилися у храмі та заблокували входи.

На місці почали збиратися парафіяни Успенського храму.

Представник ПЦУ, який був при цьому святотатстві, пообіцяв, що «так буде з кожним храмом у Боярському районі».

Успенський храм у Тарасівці – храм, біля якого мати загиблого воїна благала на колінах «клірика» ПЦУ дати їй відспівати загиблого сина і дати спокій прихожанам.

«Через місяць вони повернулися, щоб добити вбиту горем матір і довершити свою чорну справу», – сказано у повідомленні.

spzh.news

В селе Тарасовка Киевской области представители ПЦУ с применением физической силы захватили храм

21 января 2023 года представители ПЦУ захватили Свято-Успенский храм УПЦ в селе Тарасовка Киевской области, избив верующих, вставших на защиту храма, сообщили в telegram-канале «Перший Козацький».

Как сообщили с места событий, группа вооружённых представителей теробороны во главе с местной властью сломали замки и ворвались на территорию храма. Прихожанину храма, охранявшему церковь, залили глаза перцовым баллончиком и избили. Рейдеры закрылись в храме и заблокировали входы.

На месте начали собираться прихожане Успенского храма.

Представитель ПЦУ, присутствовавший при этом святотатстве, пообещал, что так будет с каждым храмом в Боярском районе.

Успенский храм в Тарасовке – храм, возле которого мать погибшего воина умоляла на коленях «клирика» ПЦУ дать ей отпеть сына и оставить прихожан в покое.

«Через месяц они вернулись, чтобы добить убитую горем мать и довершить своё чёрное дело», – сказано в сообщении.

spzh.news