Суббота, 18 мая

Делегація Української Православної Церкви прибула на Святу Землю

26 квітня 2019 року делегація Української Православної Церкви прибула на Святу Землю. Відео візиту священнослужителів в Єрусалим було опублікувано на You-Tube-каналі Керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія.

У ході візиту офіційну українську делегацію прийме у себе в резиденції Блаженніший Феофіл III, Патріарх Єрусалимський і всієї Палестини.

27 квітня ввечері представники УПЦ доставлять в Україну Благодатний вогонь.

news.church.ua

Делегація Української Православної Церкви прибула на Святу Землю

27 квітня ввечері представники УПЦ доставлять в Україну Благодатний вогонь.

news.church.ua