Понедельник, 20 мая

Благочинний Першого Дарницького благочиння молитовно відзначив 25-ліття священицької хіротонії

30 червня 2019 року, з нагоди 25-ліття священицької хіротонії благочинного Першого Дарницького благочиння протоієрея Василія Біляка, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію у нижньому храмі на честь трьох святителів храмового комплексу Різдва Христового, що на Березняках.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, настоятель храмового комплексу і благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк та духовенство благочиння.

Після читання Святого Євангелія влаадика Сильвестр звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За богослужінням буди піднесені молитви за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після відпусту єпископ Сильвестр привітав протоієрея Василія Біляка з пам’ятною датою та з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія вручив ювіляру Орден святого Архістратига Михаїла.